Basen ogrodowy Massive Pool

Dostępne wymiary:

Długość

12,50m

Szerokość

3,70m

Głębokość

1,55m

Dostępne kolory:

Niebieski

Biały

Co sprawia, że Massive Pool jest wyjątkowy?

To lata doświadczeń, prób i błędów. To zasługa Poolsfactory Group, która wyszła na przeciw oczekiwaniom swoich klientów tworząc przy współpracy inżynierów innowacyjne rozwiązanie, czego efektem jest basen Massive Pool.
Nieocenione wskazówki klientów zaowocowały kwintesencją w kształcie formy, długości części pływackiej oraz wbudowanej wanny SPA z miejscami wypoczynku, pozwalającymi odprężyć się po trudach dnia codziennego, przytulić najbliższych czy też odbyć szczere rozmowy z przyjacielem czy partnerem biznesowym.

Jakość nie lubi kompromisów, dlatego nasz produkt to m.in.:

  • 100 lat gwarancji
  • Najdłuższy basen z whirlpoolem w Europie
  • 10 warstw strukturalnych ścian
  • Technologia COMPLETE CARBON/ARAMID
  • Najgrubsza izolacja odpowiadająca grubości 25 centymetrom styropianu
  • Najgrubsze wzmocnienia stalowe 80 x 80 mm.

NOWATORSKA TECHNOLOGIA CARBON ARAMID

Technologia zastosowana w exclusivePools jest odpowiedzią na najwyższe oczekiwania jakości i wytrzymałości. Raz na całe życie. Sekretem ich niepowtarzalnej jakości jest zastosowanie technologii wcześniej docenionej głównie w przemyśle lotniczym, wojskowym i innych wymagających branżach. Włókno węglowe i aramid – bo o nich mowa - to materiały o unikalnych właściwościach. Uzupełniając się wzajemnie tworzą materiał lżejszy i pięciokrotnie wytrzymalszy niż stal. Warstwę Carbon/Aramid zastosowaliśmy na całej powierzchni basenów exclusivePools przez co otrzymaliśmy najtrwalsze baseny poliestrowe dostępne na rynku.