O nas

NAJWIĘKSZY PRODUCENT BASENÓW W EUROPIE

Naszym głównym celem jest satysfakcja naszych klientów. Uważnie słuchamy wszystkich waszych sugestii i są one najsilniejszą motywacją do dalszego rozwoju. Nasze marki to exclusivePools, Starpool, Pool4You i Economy Line.

Przed nami droga, która nigdy się nie kończy. W zupełności rozumiemy coraz wyższe wymagania dotyczące relaksu i odpoczynku. Dla was opracowujemy nowe komponenty naszych basenów i ulepszamy technologię. Uparcie i z determinacją udoskonalamy własny warsztat projektowy i technologiczny aby spełniać Wasze życzenia. Nie polegamy na innych; samodzielnie szukamy sposobów na ulepszenie i innowacje. Nasze baseny są funkcjonalne i nowoczesne; niezmiennie w czołówce najnowszych technologii w tej dziedzinie. To właśnie dzięki ciągłym innowacjom pchamy nasze produkty, firmę i cały sektor do przodu. Pod wieloma względami jesteśmy pionierami. Wyznaczamy trendy. Konkurencja to wyzwanie, które podejmujemy z radością.

NOWATORSKA TECHNOLOGIA CARBON ARAMID

Technologia zastosowana w exclusivePools jest odpowiedzią na najwyższe oczekiwania jakości i wytrzymałości. Raz na całe życie. Sekretem ich niepowtarzalnej jakości jest zastosowanie technologii wcześniej docenionej głównie w przemyśle lotniczym, wojskowym i innych wymagających branżach. Włókno węglowe i aramid – bo o nich mowa - to materiały o unikalnych właściwościach. Uzupełniając się wzajemnie tworzą materiał lżejszy i pięciokrotnie wytrzymalszy niż stal. Warstwę Carbon/Aramid zastosowaliśmy na całej powierzchni basenów exclusivePools przez co otrzymaliśmy najtrwalsze baseny poliestrowe dostępne na rynku.

Certyfikaty

Certyfikat TÜV Rheinland

Produkcja basenów PoolsFACTORY GROUP została sprawdzona przez niezależną, uznaną na całym świece jednostkę certyfikacją TUV Rheinland i uzyskała certyfikat „Bezpieczeństwo, Produkcja kontrolowana” – ID 0000043751

Certyfikat PN-EN ISO 9001:2015

Wdrożyliśmy i stosujemy system zarządzania jakością zgodny z wymogami normy PN-EN ISO 9001:2015 w zakresie produkcji i sprzedaży wyrobów z laminatu. Chcesz dla siebie i swoich bliskich wszystkiego co najlepsze? Wybierając więc mądrze sprawdzone firmy, które przeszły kontrole i mają stały nadzór nad produkcją. Nie należy, a wręcz nie wolno oszczędzać, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i zdrowie bliskich. Nie igraj ze zdrowiem i życiem swoich bliskich.